Rozpis zápasov

Kolo TFL4 - PLAY OFF
o 1. miesto
1.
29. marca 2018 Bernoláčik - Včelín 9 - 6  
o 3. miesto
1.
29. marca 2018 FbK Turany - Immortals Martin 6 - 2  
semifinálne
3.
22. marca 2018 FbK Turany - Včelín 2 - 3  
2.
15. marca 2018 Včelín - FbK Turany 6 - 5  
15. marca 2018 Immortals Martin - Bernoláčik 4 - 7  
1.
8. marca 2018 Bernoláčik - Immortals Martin 5 - 3  
8. marca 2018 FbK Turany - Včelín 6 - 5 sn 
štvrťfinále
3.
1. marca 2018 Medvede - Immortals Martin 4 - 5 sn 
1. marca 2018 FbK Turany - FloK 5 - 4 sn 
1. marca 2018 Zenit - Včelín 4 - 6  
2.
22. februára 2018 Immortals Martin - Medvede 7 - 6 sn 
22. februára 2018 Včelín - Zenit 3 - 2 sn 
22. februára 2018 FloK - FbK Turany 3 - 7  
22. februára 2018 Žiar n. Hronom Pirátos - Bernoláčik 0 - 5
1.
15. februára 2018 FbK Turany - FloK 3 - 7  
15. februára 2018 Medvede - Immortals Martin 5 - 3  
15. februára 2018 Bernoláčik - Žiar n. Hronom Pirátos 11 - 5  
15. februára 2018 Zenit - Včelín 10 - 4  


Kolo TFL4 - Základná časť
18.
8. februára 2018 Zenit - voľno      
8. februára 2018 Medvede - FbK Turany 6 - 8    
8. februára 2018 Bernoláčik - Immortals Martin 9 - 3    
8. februára 2018 FbK Storm - Včelín 3 - 10    
8. februára 2018 Žiar n. Hronom Pirátos - FloK 5 - 4    
17.
1. februára 2018 Žiar n. Hronom Pirátos - voľno      
1. februára 2018 FbK Storm - FbK Turany 3 - 4    
1. februára 2018 Medvede - Zenit 0 - 7    
1. februára 2018 Immortals Martin - FloK 3 - 13    
1. februára 2018 Bernoláčik - Včelín 5 - 4 sn   
16.
25. januára 2018 Immortals Martin - voľno      
25. januára 2018 FloK - Včelín 4 - 6    
25. januára 2018 Bernoláčik - FbK Turany 3 - 2    
25. januára 2018 Medvede - FbK Storm 9 - 3    
25. januára 2018 Žiar n. Hronom Pirátos - Zenit 5 - 8    
15.
18. januára 2018 Včelín - voľno      
18. januára 2018 Bernoláčik - FbK Storm 7 - 5    
18. januára 2018 FloK - FbK Turany 4 - 9    
18. januára 2018 Immortals Martin - Zenit 4 - 5    
18. januára 2018 Medvede - Žiar n. Hronom Pirátos 5 - 0  
14.
11. januára 2018 FbK Turany - voľno      
11. januára 2018 FloK - FbK Storm 7 - 3    
11. januára 2018 Medvede - Bernoláčik 4 - 6    
11. januára 2018 Včelín - Zenit 5 - 4 sn   
11. januára 2018 Immortals Martin - Žiar n. Hronom Pirátos 10 - 8    
13.
14. decembra 2017 FbK Storm - voľno      
14. decembra 2017 FbK Turany - Zenit 5 - 2    
14. decembra 2017 Medvede - Immortals Martin 5 - 4    
14. decembra 2017 FloK - Bernoláčik 2 - 5    
14. decembra 2017 Včelín - Žiar n. Hronom Pirátos 7 - 6    
12.
7. decembra 2017 Bernoláčik - voľno      
7. decembra 2017 Včelín - Immortals Martin 4 - 5    
7. decembra 2017 Medvede - FloK 6 - 4    
7. decembra 2017 Zenit - FbK Storm 8 - 2    
7. decembra 2017 FbK Turany - Žiar n. Hronom Pirátos 5 - 6    
11.
16. decembra 2017 FbK Storm - Žiar n. Hronom Pirátos 4 - 5    
30. novembra 2017 FloK - voľno      
30. novembra 2017 Medvede - Včelín 3 - 2    
30. novembra 2017 Zenit - Bernoláčik 4 - 5    
30. novembra 2017 FbK Turany - Immortals Martin 11 - 4    
10.
23. novembra 2017 Medvede - voľno      
23. novembra 2017 Zenit - FloK 3 - 7    
23. novembra 2017 FbK Storm - Immortals Martin 4 - 3    
23. novembra 2017 FbK Turany - Včelín 6 - 11    
23. novembra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - Bernoláčik 2 - 5    
9.
16. novembra 2017 Zenit - voľno      
16. novembra 2017 FbK Turany - Medvede 5 - 7  
16. novembra 2017 Včelín - FbK Storm 9 - 0  
16. novembra 2017 FloK - Žiar n. Hronom Pirátos 8 - 3    
16. novembra 2017 Immortals Martin - Bernoláčik 7 - 6 sn   
8.
9. novembra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - voľno      
9. novembra 2017 Včelín - Bernoláčik 6 - 7    
9. novembra 2017 FloK - Immortals Martin 6 - 2    
9. novembra 2017 Zenit - Medvede 5 - 6 sn   
9. novembra 2017 FbK Turany - FbK Storm 6 - 2    
7.
2. novembra 2017 Immortals Martin - voľno      
2. novembra 2017 Včelín - FloK 2 - 4    
2. novembra 2017 FbK Turany - Bernoláčik 5 - 10    
2. novembra 2017 FbK Storm - Medvede 3 - 4    
2. novembra 2017 Zenit - Žiar n. Hronom Pirátos 9 - 6    
6.
26. októbra 2017 Včelín - voľno      
26. októbra 2017 FbK Turany - FloK 2 - 3    
26. októbra 2017 FbK Storm - Bernoláčik 2 - 3 sn   
26. októbra 2017 Zenit - Immortals Martin 6 - 4    
26. októbra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - Medvede 3 - 10    
5.
19. októbra 2017 FbK Turany - voľno      
19. októbra 2017 FbK Storm - FloK 2 - 6    
19. októbra 2017 Bernoláčik - Medvede 7 - 5    
19. októbra 2017 Zenit - Včelín 6 - 7 sn   
19. októbra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - Immortals Martin 5 - 8    
4.
12. októbra 2017 FbK Storm - voľno      
12. októbra 2017 Immortals Martin - Medvede 4 - 13    
12. októbra 2017 Bernoláčik - FloK 6 - 3    
12. októbra 2017 Zenit - FbK Turany 5 - 3    
12. októbra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - Včelín 3 - 2    
3.
23. októbra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - FbK Turany 1 - 19    
5. októbra 2017 Bernoláčik - voľno      
5. októbra 2017 FbK Storm - Zenit 5 - 12    
5. októbra 2017 Immortals Martin - Včelín 6 - 13    
5. októbra 2017 FloK - Medvede 0 - 5  
2.
28. septembra 2017 FloK - voľno      
28. septembra 2017 Bernoláčik - Zenit 5 - 6    
28. septembra 2017 Immortals Martin - FbK Turany 4 - 7    
28. septembra 2017 Včelín - Medvede 4 - 5 sn   
28. septembra 2017 Žiar n. Hronom Pirátos - FbK Storm 2 - 5    
1.
21. septembra 2017 Medvede - voľno      
21. septembra 2017 Immortals Martin - FbK Storm 8 - 7    
21. septembra 2017 FloK - Zenit 4 - 7    
21. septembra 2017 Včelín - FbK Turany 6 - 7 sn   
21. septembra 2017 Bernoláčik - Žiar n. Hronom Pirátos 11 - 2    
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie a vybavenie Florbalovej akadémie, prípadne znížiť náklady na Turčiansku florbalovú ligu – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Ekono-print
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
29.3. Ber - Vče 9 : 6
29.3. FbK - Imm 6 : 2
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 BER 16 12 1 100:62 41
2 MED 16 10 4 93:65 34
3 ZEN 16 10 3 97:73 33
4 TUR 16 8 7 104:77 26
5 VCE 16 6 5 98:74 25
6 FLO 16 8 8 79:69 24
7 Imm 16 4 11 79:122 14
8 ŽnH 16 4 12 62:120 12
9 STO 16 2 13 53:103 7
Ligoví strelci
1 Dávid Kečkeš VCE 29
2 Miroslav Gelačák FLO 27
3 Matej Noga BER 26
4 Matej Remeň VCE 24
5 Martin Beňo TUR 23
6 Krištof Balla ZEN 22
7 Richard Kirschner Imm 22
8 Peter Štrba BER 21
9 Martin Fillo VCE 20
10 Tomáš Knesl ZEN 20