Aktuality

Mladší žiaci Florbalovej akadémie Martin vstúpili víťazne do súťaže

Mladší žiaci Florbalovej akadémie Martin vstúpili víťazne do súťaže

Naši mladší žiaci dnes vycestovali do Zvolena odohrať 1. kolo regionálnej súťaže. 

čítaj viac...

3. kolo TFL premiešalo tabuľku

3. kolo TFL premiešalo tabuľku

Včerajšie zápasy tretieho kola Turčianskej florbalovej ligy nám zamiešali tabuľku.

čítaj viac...

Pozvánka na 3. kolo TFL

Pozvánka na 3. kolo TFL

Vo štvrtok 8.10.2019 bude v športovej hale v Diakovej prebiehať 3. kolo TFL. Čo všetko nám prinesie a na čo sa môžme tešiť? Prečítajte si krátke zhrnutie...

čítaj viac...

6. ročník TFL začína

6. ročník TFL začína

Vo štvrtok 26.9. to vypukne! Od 17tej hodiny v Športovom centre v Diakovej sa odohrajú zápasy prvého kola v poradí už šiesteho ročníka Turčianskej florbalovej ligy.

čítaj viac...

Od 17. septembra začínajú tréningy Florbalovej akadémie Martin

Od 17. septembra začínajú tréningy Florbalovej akadémie Martin

Vážení rodičia, milé deti,

pozývame Vás na prvé tréningy Florbalovej akadémie Martin, ktoré budú 17. a 18. septembra 2019 v telocvični na ul. Východná.

čítaj viac...
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie Turčianskej florbalovej ligy a vybavenie Florbalovej akadémie – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
20.6. Logo Juniorklub Immortals - Logo FbK STATON Turany 9 : 10 sn
1.
kolo
Playoff - o 3. miesto
20.6. Logo Bernoláčik - Logo FBK Včelín 5 : 3
1.
kolo
Playoff - semifinále
18.6. Logo Bernoláčik - Logo FbK STATON Turany 4 : 5
18.6. Logo FBK Včelín - Logo Juniorklub Immortals 5 : 6
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 Bernoláčik 21 12 5 111:73 43
2 FBK Včelín 21 11 5 116:92 41
3 Black Hawks Žilina 21 11 7 128:104 36
4 Juniorklub Immortals 21 9 7 124:114 33
5 Medvede 21 9 9 92:101 33
6 FbK STATON Turany 21 8 9 105:98 30
7 HENNLICH Zenit 21 6 10 91:105 25
8 FbK Storm 21 3 17 88:168 11
Ligoví strelci
1 Dominik Sabó FbK Storm 34
2 Dávid Kečkeš Juniorklub Immortals 31
3 Boris Martvoň FBK Včelín 28
4 Peter Straka Black Hawks Žilina 28
5 Zdeno Sýkora Black Hawks Žilina 28
6 Rudo Kralovanský Bernoláčik 27
7 Christian Kopecký FBK Včelín 26
8 Martin Ďuračik HENNLICH Zenit 24
9 Juraj Kubička FbK STATON Turany 24
10 Tomáš Knesl HENNLICH Zenit 21