Spanilá jazda Medveďov pokračuje, Zenit prestrihol víťaznú šnúru Bernoláčika

Vo štvrtok 21.11. pokračovala Turčianska florbalová liga 9. kolom, v ktorom sme mohli vidieť vyrovnané a dramatické zápasy.

Zenit – Bernoláčik 4:3

Bernoláčik začal dobre, keď už v 2. minúte viedol po premenom samostatnom nájazde Kralovanského. Zenitu sa podarilo do konca druhej tretiny ešte otočiť skóre na 3:2 a zápas bol pred poslednou tretinou otvorený. V nej sa podarilo Bernoláčiku vyrovnať necelých 6 minút pred jej koncom. Po vyrovnaní už hrali oba tímy opartnejšie. Zenit sa pred koncom ešte  musel brániť presilovke Bernoláčika. Po rýchlej prihrávke Harvana strelil víťazný gól v oslabení Brnčal.

Storm – Immortals 6:8

Po minulom kole, kedy Storm siahal na body proti Medveďom si veril aj na „nesmrteľných.“ Zápas bol dlho vyrovaný, no Immortals si v tretej tretine vytvoril náskok, na ktorý už Storm nedokázal odpovedať.

Medvede – FbK Turany 3:1

V tomto zaujímavom zápase sme videli veľa. Naozaj veľa. Prvá treina sa skončila nerozhodne 1:1, keď sa podarilo medveďom vyrovnať sekundu pred koncom prvej prestávky. Druhú tretinu natiahlo veľa vylúčení a dlhé presilovky Turian, ktoré však nevyužili. Medvede pridali ešte dva góly a stále sú tak na čele ligy.

Black Hawks Žilina – FBK Včelín 5:4

Každý chvíľku ťahal pílku. Asi takto by sa dal zhnúť priebeh dôležitého zápasu pre oba tímy. Štastnejší napokon domov cestovali „jastrabi“ , ktorí uhrali pre nich veľmi dôležité víťazstvo.

-OK-

Výsledky 9. kola základnej časti TFL

HENNLICH Zenit - Bernoláčik 4:3 / 1:1,2:1,1:1 / góly: Ďuračik 1, Kučka 1, Jakubský 1, Brnčal 1, - Kralovanský 2, Taraba 1, FbK Storm - Juniorklub Immortals 6:8 / 1:2,2:2,3:4 / góly: Sabó 3, Felcan 1, Zvara 1, Knesl 1, - Kečkeš 3, Orechovský 2, Silvester 1, Kubička 1, Ďureje 1, Medvede - FbK STATON Turany 3:1 / 1:1,2:0,0:0 / góly: Sakál 1, Puček 1, Šišitka 1, - Kubička 1, Black Hawks Žilina - FBK Včelín 5:4 / 1:1,3:3,1:0 / góly: Dubovec 3, Bubeník 1, Straka 1, - Gregáň 1, Kopecký 1, Medvecký 1, Martvoň 1,