Aktuality

Florbalová akadémia začala sezónu dvoma víťazstvami

Florbalová akadémia začala sezónu dvoma víťazstvami

Florbalová akadémia v kategórii staršia prípravka začala svoje účinkovanie v regionálnej lige.

čítaj viac...

Turčianska florbalová liga má za sebou už dve kolá

Turčianska florbalová liga má za sebou už dve kolá

Nový ročník TFL sa naplno rozbehol. Mali sme možnosť vidieť osem kvalitných zápasov a aj nových hráčov, ktorí určite prispejú k progresu tejto súťaže.

čítaj viac...

Vo štvrok 20. 9. 2018 začína 5. ročník TFL

Vo štvrok 20. 9. 2018 začína 5. ročník TFL

Už vo štvrtok o 17:10 začne 5. ročník TFL štyrmi zápasmi prvého kola.

čítaj viac...

Zmeny v pravidlách florbalu pre sezónu 2018/19

Zmeny v pravidlách florbalu pre sezónu 2018/19

Pozrite si dôležité zmeny v pravidlách florbalu, ktoré budú platiť aj v nadchádzajúcom ročníku Turčianskej florbalovej ligy.

čítaj viac...

Predbežný záujem tímov o prihlásenie do 5. ročníka TFL

Predbežný záujem tímov o prihlásenie do 5. ročníka TFL

Vedenie Turčianskej florbalovej ligy žiada tímy, ktoré by sa chceli prihlásiť do 5. ročníka Turčianskej florbalovej ligy, aby zaslali predbežnú informáciu o štarte svojho tímu v sezóne 2018/2019.

čítaj viac...
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie a vybavenie Florbalovej akadémie, prípadne znížiť náklady na Turčiansku florbalovú ligu – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Ekono-print
Posledné zápasy
5.
kolo
18.10. STO - VCE 4 : 6
18.10. BER - ZEN 5 : 2
18.10. Imm - TUR 5 : 9
18.10. BHZ - MED 6 : 11
Nasledujúce zápasy
6.
kolo
25.10.  17:00 STO vs Imm
25.10.  18:00 BHZ vs TUR
25.10.  19:00 BER vs MED
25.10.  20:00 ZEN vs VCE
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 ZEN 5 4 1 29:13 12
2 BER 5 3 1 30:17 11
3 VCE 5 3 1 34:23 10
4 TUR 5 3 2 32:24 9
5 MED 5 2 2 31:31 8
6 Imm 5 2 2 32:30 7
7 BHZ 5 1 4 37:46 3
8 STO 5 0 5 12:53 0
Ligoví strelci
1 Dávid Kečkeš Imm 9
2 Peter Straka BHZ 9
3 Michal Vargončík BER 8
4 Ondrej Kubička MED 7
5 Zdeno Sýkora BHZ 7
6 Ľuboš Brnčal ZEN 6
7 Martin Ďuračik ZEN 6
8 Matej Janota TUR 6
9 Boris Martvoň VCE 6
10 Matej Remeň BER 6