Rozpis zápasov

TFL6 - PLAY OFF
o 1. miesto
1.
20. 6. 2020 Juniorklub - FbK STATON 9 : 10 sn   
o 3. miesto
1.
20. 6. 2020 Bernoláčik - FBK Včelín 5 : 3    
semifinále
1.
18. 6. 2020 Bernoláčik - FbK STATON 4 : 5    
18. 6. 2020 FBK Včelín - Juniorklub 5 : 6    
štvrťfinále
1.
11. 6. 2020 Juniorklub - Medvede 8 : 7    
11. 6. 2020 Black Hawks - FbK STATON 4 : 5    
TFL6 - Základná časť
21.
5. 3. 2020 FbK STATON - Bernoláčik 5 - 8    
5. 3. 2020 Medvede - Black Hawks 6 - 8    
5. 3. 2020 HENNLICH Zenit - FbK Storm 4 - 5 sn   
5. 3. 2020 Juniorklub - FBK Včelín 4 - 9    
20.
27. 2. 2020 HENNLICH Zenit - FBK Včelín 5 - 4 sn   
27. 2. 2020 Medvede - Bernoláčik 6 - 4    
27. 2. 2020 Juniorklub - FbK STATON 5 - 6 sn   
27. 2. 2020 Black Hawks - FbK Storm 11 - 7    
19.
20. 2. 2020 HENNLICH Zenit - FbK STATON 6 - 7    
20. 2. 2020 Medvede - Juniorklub 2 - 5    
20. 2. 2020 FBK Včelín - FbK Storm 5 - 6    
20. 2. 2020 Black Hawks - Bernoláčik 1 - 4    
18.
13. 2. 2020 HENNLICH Zenit - Medvede 2 - 6    
13. 2. 2020 Black Hawks - Juniorklub 3 - 4    
13. 2. 2020 FBK Včelín - FbK STATON 3 - 2    
13. 2. 2020 Bernoláčik - FbK Storm 14 - 4    
17.
6. 2. 2020 Black Hawks - HENNLICH Zenit 11 - 4    
6. 2. 2020 FBK Včelín - Medvede 5 - 2    
6. 2. 2020 Bernoláčik - Juniorklub 4 - 3 sn   
6. 2. 2020 FbK STATON - FbK Storm 7 - 2    
16.
30. 1. 2020 Juniorklub - FbK Storm 9 - 2    
30. 1. 2020 FBK Včelín - Black Hawks 7 - 6 sn   
30. 1. 2020 FbK STATON - Medvede 4 - 2    
30. 1. 2020 Bernoláčik - HENNLICH Zenit 6 - 4    
15.
23. 1. 2020 Bernoláčik - FBK Včelín 3 - 4    
23. 1. 2020 FbK STATON - Black Hawks 4 - 3 sn   
23. 1. 2020 Juniorklub - HENNLICH Zenit 5 - 4 sn   
23. 1. 2020 Medvede - FbK Storm 8 - 4    
14.
16. 1. 2020 Bernoláčik - FbK STATON 3 - 2 sn   
16. 1. 2020 FBK Včelín - Juniorklub 6 - 4    
16. 1. 2020 FbK Storm - HENNLICH Zenit 3 - 4    
16. 1. 2020 Black Hawks - Medvede 8 - 2    
13.
9. 1. 2020 FbK Storm - Black Hawks 10 - 7    
9. 1. 2020 FBK Včelín - HENNLICH Zenit 4 - 9    
9. 1. 2020 Bernoláčik - Medvede 4 - 1    
9. 1. 2020 FbK STATON - Juniorklub 5 - 3    
12.
12. 12. 2019 Juniorklub - Medvede 13 - 5    
12. 12. 2019 FbK Storm - FBK Včelín 4 - 7    
12. 12. 2019 Bernoláčik - Black Hawks 4 - 6    
12. 12. 2019 FbK STATON - HENNLICH Zenit 1 - 6    
11.
5. 12. 2019 Juniorklub - Black Hawks 5 - 11    
5. 12. 2019 FbK Storm - Bernoláčik 5 - 6    
5. 12. 2019 FbK STATON - FBK Včelín 4 - 6    
5. 12. 2019 Medvede - HENNLICH Zenit 5 - 4 sn   
10.
28. 11. 2019 Medvede - FBK Včelín 4 - 10    
28. 11. 2019 Juniorklub - Bernoláčik 5 - 6    
28. 11. 2019 HENNLICH Zenit - Black Hawks 3 - 4    
28. 11. 2019 FbK Storm - FbK STATON 7 - 13    
9.
21. 11. 2019 Black Hawks - FBK Včelín 5 - 4    
21. 11. 2019 Medvede - FbK STATON 3 - 1    
21. 11. 2019 FbK Storm - Juniorklub 6 - 8    
21. 11. 2019 HENNLICH Zenit - Bernoláčik 4 - 3    
8.
14. 11. 2019 FbK Storm - Medvede 3 - 4    
14. 11. 2019 HENNLICH Zenit - Juniorklub 6 - 5 sn   
14. 11. 2019 FBK Včelín - Bernoláčik 3 - 4 sn   
14. 11. 2019 Black Hawks - FbK STATON 6 - 10    
7.
7. 11. 2019 FbK STATON - Bernoláčik 3 - 5    
7. 11. 2019 HENNLICH Zenit - FbK Storm 6 - 4    
7. 11. 2019 Medvede - Black Hawks 6 - 3    
7. 11. 2019 Juniorklub - FBK Včelín 10 - 4    
6.
31. 10. 2019 Black Hawks - FbK Storm 13 - 0    
31. 10. 2019 Juniorklub - FbK STATON 9 - 7    
31. 10. 2019 Medvede - Bernoláčik 2 - 6    
31. 10. 2019 HENNLICH Zenit - FBK Včelín 2 - 7    
5.
24. 10. 2019 HENNLICH Zenit - FbK STATON 4 - 6    
24. 10. 2019 FBK Včelín - FbK Storm 9 - 2    
24. 10. 2019 Black Hawks - Bernoláčik 4 - 7    
24. 10. 2019 Medvede - Juniorklub 4 - 3 sn   
4.
17. 10. 2019 Bernoláčik - FbK Storm 10 - 2    
17. 10. 2019 HENNLICH Zenit - Medvede 4 - 5    
17. 10. 2019 Black Hawks - Juniorklub 5 - 6    
17. 10. 2019 FBK Včelín - FbK STATON 6 - 3    
3.
10. 10. 2019 FBK Včelín - Medvede 4 - 6    
10. 10. 2019 FbK STATON - FbK Storm 8 - 2    
10. 10. 2019 Black Hawks - HENNLICH Zenit 4 - 2    
10. 10. 2019 Bernoláčik - Juniorklub 6 - 3    
2.
3. 10. 2019 Juniorklub - FbK Storm 6 - 7    
3. 10. 2019 Bernoláčik - HENNLICH Zenit 1 - 2    
3. 10. 2019 FbK STATON - Medvede 3 - 4 sn   
3. 10. 2019 FBK Včelín - Black Hawks 5 - 4 sn   
1.
26. 9. 2019 Bernoláčik - FBK Včelín 3 - 4 sn   
26. 9. 2019 FbK STATON - Black Hawks 4 - 5    
26. 9. 2019 Juniorklub - HENNLICH Zenit 9 - 6    
26. 9. 2019 Medvede - FbK Storm 9 - 3    
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie Turčianskej florbalovej ligy a vybavenie Florbalovej akadémie – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
20.6. Logo Juniorklub Immortals - Logo FbK STATON Turany 9 : 10 sn
1.
kolo
Playoff - o 3. miesto
20.6. Logo Bernoláčik - Logo FBK Včelín 5 : 3
1.
kolo
Playoff - semifinále
18.6. Logo Bernoláčik - Logo FbK STATON Turany 4 : 5
18.6. Logo FBK Včelín - Logo Juniorklub Immortals 5 : 6
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 Bernoláčik 21 12 5 111:73 43
2 FBK Včelín 21 11 5 116:92 41
3 Black Hawks Žilina 21 11 7 128:104 36
4 Juniorklub Immortals 21 9 7 124:114 33
5 Medvede 21 9 9 92:101 33
6 FbK STATON Turany 21 8 9 105:98 30
7 HENNLICH Zenit 21 6 10 91:105 25
8 FbK Storm 21 3 17 88:168 11
Ligoví strelci
1 Dominik Sabó FbK Storm 34
2 Dávid Kečkeš Juniorklub Immortals 31
3 Boris Martvoň FBK Včelín 28
4 Peter Straka Black Hawks Žilina 28
5 Zdeno Sýkora Black Hawks Žilina 28
6 Rudo Kralovanský Bernoláčik 27
7 Christian Kopecký FBK Včelín 26
8 Martin Ďuračik HENNLICH Zenit 24
9 Juraj Kubička FbK STATON Turany 24
10 Tomáš Knesl HENNLICH Zenit 21