Juniorklub Immortals - Black Hawks Žilina 13 : 6

  TFL5 - základná časť
  Juniorklub Immortals

13 : 6

Black Hawks Žilina

Juniorklub Immortals

Black Hawks Žilina

  2. kolo, 27. septembra 2018
  rozhodovali: Ondrej Kubička, Miroslav Mazúch
 
  1. tretina
0´16" Kečkeš Dávid bez asistencie 1 : 0
1´18" 1 : 1 Straka Peter asist.: Zdeno Sýkora
3´17" Vaňko Jurajasist.: Alexander Bažík 2 : 1
5´39" Kirschner Richardasist.: Lukáš Vaňko 3 : 1
6´33" Harvan Ivanasist.: Dávid Kečkeš 4 : 1
8´41" Vaňko Lukášasist.: Dávid Kečkeš 5 : 1
 
  2. tretina
17´57" Kečkeš Dávidasist.: Alexander Bažík 6 : 1
19´48" 6 : 1 nešportové správanieMirt Ladislavnešportové správanie, 2 min.
24´31" Kečkeš Dávidasist.: Ivan Harvan 7 : 1
28´28" Vaňko Lukášasist.: Dávid Kečkeš 8 : 1
29´01" Vaňko Lukášasist.: Ivan Harvan 9 : 1
29´15" 9 : 2 Škarupa Daniel bez asistencie
 
  3. tretina
34´43" Harvan Ivanasist.: Lukáš Vaňko 10 : 2
35´50" 10 : 3 Straka Peter asist.: Zdeno Sýkora
38´12" 10 : 4 Straka Peter asist.: Zdeno Sýkora
39´31" 10 : 5 Sýkora Zdeno asist.: Erik Brezani
39´41" Kečkeš Dávid bez asistencie 11 : 5
40´28" Kečkeš Dávidasist.: Martin Mäsiar 12 : 5
42´07" 12 : 6 Brezani Erik bez asistencie
43´32" Kirschner Richardasist.: Lukáš Vaňko 13 : 6
 
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie Turčianskej florbalovej ligy a vybavenie Florbalovej akadémie – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
20.6. Logo Juniorklub Immortals - Logo FbK STATON Turany 9 : 10 sn
1.
kolo
Playoff - o 3. miesto
20.6. Logo Bernoláčik - Logo FBK Včelín 5 : 3
1.
kolo
Playoff - semifinále
18.6. Logo Bernoláčik - Logo FbK STATON Turany 4 : 5
18.6. Logo FBK Včelín - Logo Juniorklub Immortals 5 : 6
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 Bernoláčik 21 12 5 111:73 43
2 FBK Včelín 21 11 5 116:92 41
3 Black Hawks Žilina 21 11 7 128:104 36
4 Juniorklub Immortals 21 9 7 124:114 33
5 Medvede 21 9 9 92:101 33
6 FbK STATON Turany 21 8 9 105:98 30
7 HENNLICH Zenit 21 6 10 91:105 25
8 FbK Storm 21 3 17 88:168 11
Ligoví strelci
1 Dominik Sabó FbK Storm 34
2 Dávid Kečkeš Juniorklub Immortals 31
3 Boris Martvoň FBK Včelín 28
4 Peter Straka Black Hawks Žilina 28
5 Zdeno Sýkora Black Hawks Žilina 28
6 Rudo Kralovanský Bernoláčik 27
7 Christian Kopecký FBK Včelín 26
8 Martin Ďuračik HENNLICH Zenit 24
9 Juraj Kubička FbK STATON Turany 24
10 Tomáš Knesl HENNLICH Zenit 21