Rozpis zápasov

Kolo TFL5 - PLAY OFF
o 1. miesto
1.
11. apríla 2019 Včelín - FbK Turany 5 : 4  
o 3. miesto
1.
11. apríla 2019 Bernoláčik - Black Hawks Žilina 5 : 3  
semifinále
2.
4. apríla 2019 FbK Turany - Bernoláčik 6 : 2  
4. apríla 2019 Black Hawks Žilina - Včelín 6 : 9  
1.
28. marca 2019 Včelín - Black Hawks Žilina 7 : 3  
28. marca 2019 Bernoláčik - FbK Turany 2 : 4  
štvrťfinále
2.
21. marca 2019 Immortals Martin - Black Hawks Žilina 4 : 5    
21. marca 2019 Zenit - FbK Turany 1 : 4    
1.
14. marca 2019 FbK Turany - Zenit 6 : 4    
14. marca 2019 Black Hawks Žilina - Immortals Martin 6 : 5 sn   


Kolo TFL5 - Základná časť
21.
7. marca 2019 Včelín - Medvede 6 - 1  
7. marca 2019 Zenit - Immortals Martin 4 - 8  
7. marca 2019 Bernoláčik - Black Hawks Žilina 2 - 6  
7. marca 2019 FbK Storm - FbK Turany 4 - 7    
20.
28. februára 2019 Black Hawks Žilina - FbK Turany 9 - 6    
28. februára 2019 FbK Storm - Immortals Martin 4 - 5    
28. februára 2019 Zenit - Včelín 3 - 4    
28. februára 2019 Bernoláčik - Medvede 9 - 3    
19.
21. februára 2019 FbK Storm - Včelín 3 - 10  
21. februára 2019 Black Hawks Žilina - Medvede 11 - 5  
21. februára 2019 Immortals Martin - FbK Turany 3 - 6  
21. februára 2019 Bernoláčik - Zenit 6 - 4  
18.
14. februára 2019 FbK Storm - Bernoláčik 4 - 8    
14. februára 2019 Black Hawks Žilina - Zenit 3 - 4 sn   
14. februára 2019 Immortals Martin - Včelín 5 - 6    
14. februára 2019 Medvede - FbK Turany 3 - 6    
17.
7. februára 2019 Včelín - FbK Turany 10 - 2    
7. februára 2019 Immortals Martin - Bernoláčik 8 - 4    
7. februára 2019 Medvede - Zenit 3 - 2    
7. februára 2019 Black Hawks Žilina - FbK Storm 13 - 4    
16.
31. januára 2019 Včelín - Bernoláčik 3 - 1  
31. januára 2019 Immortals Martin - Black Hawks Žilina 6 - 7 sn 
31. januára 2019 Zenit - FbK Turany 4 - 5 sn 
31. januára 2019 Medvede - FbK Storm 7 - 2  
15.
24. januára 2019 Medvede - Immortals Martin 6 - 3    
24. januára 2019 Včelín - Black Hawks Žilina 8 - 5    
24. januára 2019 Zenit - FbK Storm 4 - 5 sn   
24. januára 2019 Bernoláčik - FbK Turany 8 - 5    
14.
17. januára 2019 Black Hawks Žilina - Bernoláčik 6 - 5    
17. januára 2019 FbK Turany - FbK Storm 4 - 5 sn 
17. januára 2019 Medvede - Včelín 7 - 8 sn 
17. januára 2019 Immortals Martin - Zenit 5 - 6 sn 
13.
10. januára 2019 Včelín - Zenit 8 - 5    
10. januára 2019 FbK Turany - Black Hawks Žilina 6 - 4    
10. januára 2019 Medvede - Bernoláčik 2 - 10    
10. januára 2019 Immortals Martin - FbK Storm 9 - 6    
12.
13. decembra 2018 FbK Turany - Immortals Martin 11 - 5    
13. decembra 2018 Zenit - Bernoláčik 4 - 5    
13. decembra 2018 Medvede - Black Hawks Žilina 5 - 6    
13. decembra 2018 Včelín - FbK Storm 8 - 4    
11.
6. decembra 2018 Bernoláčik - FbK Storm 6 - 3  
6. decembra 2018 FbK Turany - Medvede 8 - 4  
6. decembra 2018 Včelín - Immortals Martin 4 - 5  
6. decembra 2018 Zenit - Black Hawks Žilina 2 - 4  
10.
29. novembra 2018 FbK Storm - Black Hawks Žilina 5 - 8    
29. novembra 2018 FbK Turany - Včelín 5 - 10    
29. novembra 2018 Zenit - Medvede 5 - 4    
29. novembra 2018 Bernoláčik - Immortals Martin 12 - 2    
9.
22. novembra 2018 Black Hawks Žilina - Immortals Martin 6 - 4  
22. novembra 2018 FbK Turany - Zenit 8 - 7 sn 
22. novembra 2018 Bernoláčik - Včelín 5 - 3  
22. novembra 2018 FbK Storm - Medvede 1 - 9  
8.
15. novembra 2018 FbK Turany - Bernoláčik 3 - 7    
15. novembra 2018 Black Hawks Žilina - Včelín 7 - 6    
15. novembra 2018 FbK Storm - Zenit 6 - 8    
15. novembra 2018 Immortals Martin - Medvede 10 - 3    
7.
8. novembra 2018 FbK Storm - FbK Turany 2 - 4  
8. novembra 2018 Včelín - Medvede 8 - 6  
8. novembra 2018 Bernoláčik - Black Hawks Žilina 8 - 5  
8. novembra 2018 Zenit - Immortals Martin 2 - 7  
6.
25. októbra 2018 Zenit - Včelín 2 - 6    
25. októbra 2018 Bernoláčik - Medvede 6 - 4    
25. októbra 2018 Black Hawks Žilina - FbK Turany 6 - 9    
25. októbra 2018 FbK Storm - Immortals Martin 1 - 4    
5.
18. októbra 2018 FbK Storm - Včelín 4 - 6    
18. októbra 2018 Bernoláčik - Zenit 5 - 2    
18. októbra 2018 Immortals Martin - FbK Turany 5 - 9    
18. októbra 2018 Black Hawks Žilina - Medvede 6 - 11    
4.
11. októbra 2018 Immortals Martin - Včelín 7 - 6    
11. októbra 2018 Black Hawks Žilina - Zenit 3 - 7    
11. októbra 2018 Medvede - FbK Turany 4 - 9    
11. októbra 2018 FbK Storm - Bernoláčik 0 - 10    
3.
4. októbra 2018 Black Hawks Žilina - FbK Storm 20 - 4  
4. októbra 2018 Immortals Martin - Bernoláčik 2 - 3  
4. októbra 2018 Včelín - FbK Turany 5 - 3  
4. októbra 2018 Medvede - Zenit 0 - 8  
2.
27. septembra 2018 Zenit - FbK Turany 5 - 4  
27. septembra 2018 Medvede - FbK Storm 10 - 3  
27. septembra 2018 Včelín - Bernoláčik 6 - 7 sn 
27. septembra 2018 Immortals Martin - Black Hawks Žilina 13 - 6  
1.
20. septembra 2018 Včelín - Black Hawks Žilina 11 - 2    
20. septembra 2018 Medvede - Immortals Martin 6 - 5 sn   
20. septembra 2018 Zenit - FbK Storm 7 - 1    
20. septembra 2018 Bernoláčik - FbK Turany 5 - 7    
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie Turčianskej florbalovej ligy a vybavenie Florbalovej akadémie – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
Ekono-print
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
11.4. VCE - TUR 5 : 4
11.4. BER - BHZ 5 : 3
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 VCE 21 15 4 142:89 48
2 BER 21 15 5 132:82 47
3 TUR 21 11 7 127:115 38
4 BHZ 21 11 8 143:131 36
5 Imm 21 10 8 121:118 33
6 ZEN 21 6 10 95:100 25
7 MED 21 6 13 103:132 21
8 STO 21 0 19 71:167 4
Ligoví strelci
1 Peter Straka BHZ 44
2 Zdeno Sýkora BHZ 37
3 Boris Martvoň VCE 33
4 Dávid Kečkeš Imm 31
5 Michal Vargončík BER 31
6 Ľuboš Brnčal ZEN 23
7 Miroslav Gelačák TUR 23
8 Juraj Kubička MED 22
9 Stanislav Belko BHZ 20
10 Maroš Bubeník BHZ 20