Rozpis zápasov

Kolo TFL6
8.
14. novembra 2019 FbK Storm - Medvede 3 - 4    
14. novembra 2019 HENNLICH Zenit - Juniorklub Immortals 6 - 5 sn   
14. novembra 2019 FBK Včelín - Bernoláčik 3 - 4 sn   
14. novembra 2019 Black Hawks Žilina - FbK STATON Turany 6 - 10    
7.
7. novembra 2019 FbK STATON Turany - Bernoláčik 3 - 5    
7. novembra 2019 HENNLICH Zenit - FbK Storm 6 - 4    
7. novembra 2019 Medvede - Black Hawks Žilina 6 - 3    
7. novembra 2019 Juniorklub Immortals - FBK Včelín 10 - 4    
6.
31. októbra 2019 Black Hawks Žilina - FbK Storm 13 - 0    
31. októbra 2019 Juniorklub Immortals - FbK STATON Turany 9 - 7    
31. októbra 2019 Medvede - Bernoláčik 2 - 6    
31. októbra 2019 HENNLICH Zenit - FBK Včelín 2 - 7    
5.
24. októbra 2019 HENNLICH Zenit - FbK STATON Turany 4 - 6    
24. októbra 2019 FBK Včelín - FbK Storm 9 - 2    
24. októbra 2019 Black Hawks Žilina - Bernoláčik 4 - 7    
24. októbra 2019 Medvede - Juniorklub Immortals 4 - 3 sn   
4.
17. októbra 2019 Bernoláčik - FbK Storm 10 - 2    
17. októbra 2019 HENNLICH Zenit - Medvede 4 - 5    
17. októbra 2019 Black Hawks Žilina - Juniorklub Immortals 5 - 6    
17. októbra 2019 FBK Včelín - FbK STATON Turany 6 - 3    
3.
10. októbra 2019 FBK Včelín - Medvede 4 - 6    
10. októbra 2019 FbK STATON Turany - FbK Storm 8 - 2    
10. októbra 2019 Black Hawks Žilina - HENNLICH Zenit 4 - 2    
10. októbra 2019 Bernoláčik - Juniorklub Immortals 6 - 3    
2.
3. októbra 2019 Juniorklub Immortals - FbK Storm 6 - 7    
3. októbra 2019 Bernoláčik - HENNLICH Zenit 1 - 2    
3. októbra 2019 FbK STATON Turany - Medvede 3 - 4 sn   
3. októbra 2019 FBK Včelín - Black Hawks Žilina 5 - 4 sn   
1.
26. septembra 2019 Bernoláčik - FBK Včelín 3 - 4 sn   
26. septembra 2019 FbK STATON Turany - Black Hawks Žilina 4 - 5    
26. septembra 2019 Juniorklub Immortals - HENNLICH Zenit 9 - 6    
26. septembra 2019 Medvede - FbK Storm 9 - 3    
2% z daní

Pomôžte nám zlepšiť fungovanie Turčianskej florbalovej ligy a vybavenie Florbalovej akadémie – venujte nám 2% dane zo svojich príjmov.

Viac info tu.

Partneri
mesto Martin

Ekono-print
Posledné zápasy
8.
kolo
14.11. STO - MED 3 : 4
14.11. ZEN - Imm 6 : 5 sn
14.11. VCE - BER 3 : 4 sn
14.11. BHZ - TUR 6 : 10
Nasledujúce zápasy
9.
kolo
21.11.  17:00 ZEN vs BER
21.11.  18:00 STO vs Imm
21.11.  19:00 MED vs TUR
21.11.  20:00 BHZ vs VCE
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 MED 8 5 1 40:29 19
2 BER 8 5 1 42:23 18
3 VCE 8 3 2 42:34 14
4 Imm 8 4 2 51:45 14
5 BHZ 8 3 4 44:40 10
6 TUR 8 3 4 44:41 10
7 ZEN 8 2 5 32:41 8
8 STO 8 1 7 23:65 3
Ligoví strelci
1 Dávid Kečkeš Imm 12
2 Christian Kopecký VCE 11
3 Boris Martvoň VCE 11
4 Dominik Sabó STO 10
5 Zdeno Sýkora BHZ 10
6 Rudo Kralovanský BER 9
7 Samuel Sakál MED 9
8 Miroslav Gelačák TUR 8
9 Martin Hanzely MED 8
10 Daniel Okuliar MED 8