Bernoláčik - HENNLICH Zenit 13 : 5

  TFL8 - základná časť
  Bernoláčik

13 : 5

HENNLICH Zenit

Bernoláčik

HENNLICH Zenit

  6. kolo, 27. októbra 2022
  rozhodovali: Dušan Kubička, Lukáš Staš
 
  1. tretina
5´49" Kralovanský Rudoasist.: Michal Kučák 1 : 0
5´54" Kubička Jurajasist.: Richard Kopeček 2 : 0
7´24" 2 : 0 sekanieLietava Petersekanie, 2 min.
 
  2. tretina
18´40" 2 : 0 opakované priestupkyPejskar Jánopakované priestupky, 2 min.
19´10" Noga Matej/ph/asist.: Adam Hanus 3 : 0
21´32" Noga Matejasist.: Juraj Kubička 4 : 0
21´40" Chochula Danielasist.: Adam Hanus 5 : 0
22´02" Kralovanský Rudoasist.: Peter Štrba 6 : 0
23´50" Kubička Jurajasist.: Adam Hanus 7 : 0
27´43" Kučák Michalasist.: Peter Štrba 8 : 0
28´19" Chochula Danielasist.: Juraj Kubička 9 : 0
 
  3. tretina
30´13" 9 : 1 Balla Krištof asist.: Martin Ďuračik
32´16" Štrba Peterbránenie v hrebránenie v hre, 2 min. 9 : 1
34´36" Kučák Michalasist.: Peter Štrba 10 : 1
37´41" 10 : 2 Balla Krištof asist.: Martin Ďuračik
38´46" 10 : 2 sekaniePejskar Jánsekanie, 2 min.
39´56" Kučák Michal/ph/asist.: Peter Štrba 11 : 2
40´35" 11 : 3 Balla Krištof asist.: Ivan Harvan
41´03" 11 : 4 Ďuračik Martin asist.: Ivan Harvan
41´43" Chochula Danielasist.: Adam Hanus 12 : 4
42´13" Štrba Peterasist.: Rudo Kralovanský 13 : 4
43´06" 13 : 5 Ďuračik Martin asist.: Krištof Balla
43´24" Kučák Michalhra na zemihra na zemi, 2 min. 13 : 5
44´55" Kopeček Richardhra na zemihra na zemi, 2 min. 13 : 5
 
Partneri
Posledné zápasy
1.
kolo
Playoff - o 1. miesto
7.3. Logo Juventa Žilina - Logo IBK Galia 7 : 4
1.
kolo
Playoff - o 3. miesto
7.3. Logo HENNLICH Zenit - Logo FbK STATON Turany 2 : 7
Tabuľka
č. Team Z V P Góly B
1 Juventa Žilina 15 12 2 109:66 38
2 IBK Galia 15 10 3 91:58 33
3 HENNLICH Zenit 15 6 7 65:85 22
4 FbK STATON Turany 15 6 8 91:105 20
5 Bernoláčik 15 5 8 79:86 17
6 FBK Spartak Včelín 15 1 12 58:93 5
Ligoví strelci
1 Marko Baráni IBK Galia 29
2 Adam Hanus IBK Galia 25
3 Peter Štrba Bernoláčik 24
4 Lukáš Imrišík Juventa Žilina 19
5 Daniel Okuliar HENNLICH Zenit 18
6 Martin Ďuračik HENNLICH Zenit 17
7 Adam Lilge IBK Galia 17
8 Miroslav Gelačák FbK STATON Turany 16
9 Matej Katreniak FbK STATON Turany 16
10 Matej Noga Juventa Žilina 16